1 MOSER Moreno (LIQ) 30h 15' 49''
2 KWIATKOWSKI Michał (OPQ) + 00' 05''
3 HENAO MONTOYA Sergio Luis (SKY) + 00' 16''
4 KOLOBNEV Alexander (KAT) + 00' 25''
5 GERDEMANN Linus (RNT) + 00' 28''
6 NOCENTINI Rinaldo (ALM) + 00' 29''
7 IZAGUIRRE INSAUSTI Ion (EUS) + 00' 29''
8 MACHADO Tiago (RNT) + 00' 29''
9 GENIEZ Alexandre (ARG) + 00' 29''
10 URAN Rigoberto (SKY) + 00' 29''
11 MORENO BAZAN Javier (MOV) + 00' 29''
12 BARDET Romain (ALM) + 00' 39''
13 GUSTOV Volodymir (STB) + 00' 39''
14 PIRES Bruno (STB) + 00' 47''
15 MORI Manuele (LAM) + 01' 05''
16 LE MEVEL Christophe (GRS) + 01' 35''
17 PARDILLA Sergio (MOV) + 01' 36''
18 VANAVERMAET Greg (BMC) + 01' 38''
19 LAGUTIN Sergey (VCD) + 02' 00''
20 WEGMANN Fabian (GRS) + 02' 05''
21 GOŁAŚ Michał (OPQ) + 02' 09''
22 BAKELANTS Jan (RNT) + 02' 18''
23 BAZAYEV Assan (AST) + 02' 25''
24 NIEMIEC Przemysław (LAM) + 02' 57''
25 CAPECCHI Eros (LIQ) + 03' 07''
26 KOCJAN Jure (TT1) + 03' 13''
27 BAUER Jack (GRS) + 03' 22''
28 VEIKKANEN Jussi (FDJ) + 04' 11''
29 ANTON HERNANDEZ Igor (EUS) + 04' 14''
30 MARTENS Paul (RAB) + 04' 19''
31 SAMOILAU Branislau (MOV) + 04' 20''
32 RAST Grégory (RNT) + 04' 47''
33 STYBAR Zdenek (OPQ) + 05' 06''
34 STANNARD Ian (SKY) + 05' 51''
35 LIGTHART Pim (VCD) + 07' 05''
36 HUPOND Thierry (ARG) + 07' 09''
37 EL FARES Julien (TT1) + 07' 50''
38 FLORENCIO CABRE Xavier (KAT) + 08' 07''
39 SICARD Romain (EUS) + 08' 10''
40 POZZOVIVO Domenico (COG) + 08' 36''
41 FISCHER Murilo Antonio (GRS) + 09' 32''
42 FAILLI Francesco (FAR) + 09' 35''
43 LEUKEMANS Björn (VCD) + 10' 09''
44 TRENTIN Matteo (OPQ) + 10' 36''
45 NORDHAUG Lars Petter (SKY) + 10' 58''
46 MADRAZO Angel (MOV) + 11' 02''
47 HUZARSKI Bartosz (POL) + 11' 04''
48 SILIN Egor (AST) + 13' 07''
49 DE NEGRI Pierpaolo (FAR) + 13' 21''
50 COURTEILLE Arnaud (FDJ) + 13' 51''
51 MUCELLI Davide (UNA) + 15' 01''
52 PETERSON Thomas (GRS) + 15' 43''
53 BRAVO OIARBIDE Garikoitz (CJR) + 16' 15''
54 MINGUEZ AYALA Miguel (EUS) + 17' 05''
55 LAENGEN Vegard Stake (TT1) + 17' 15''
56 ANACONA GOMEZ Winner Andrew (LAM) + 17' 55''
57 VILA ERRANDONEA Patxi Xabier (UNA) + 18' 13''
58 BALLAN Alessandro (BMC) + 18' 42''
59 BODROGI Laszlo (TT1) + 19' 30''
60 HAUSSLER Heinrich (GRS) + 19' 31''
61 PIRAZZI Stefano (COG) + 20' 08''
62 MARCZYŃSKI Tomasz (VCD) + 20' 45''
63 GAVAZZI Francesco (AST) + 20' 56''
64 TALANSKY Andrew (GRS) + 21' 06''
65 PERGET Mathieu (ALM) + 21' 32''
66 HAYMAN Mathew (SKY) + 21' 57''
67 FLECHA GIANNONI Juan Antonio (SKY) + 22' 22''
68 PINOTTI Marco (BMC) + 22' 24''
69 MODOLO Sacha (COG) + 22' 37''
70 GEORGES Sylvain (ALM) + 23' 03''
71 DEGENKOLB John (ARG) + 23' 25''
72 LOCATELLI Stefano (COG) + 24' 32''
73 RASCH Gabriel (FDJ) + 24' 48''
74 KVACHUK Oleksandr (LAM) + 25' 23''
75 CUSIN Remi (TT1) + 26' 03''
76 BOOM Lars (RAB) + 27' 31''
77 ELMIGER Martin (ALM) + 27' 44''
78 WYSS Danillo (BMC) + 28' 22''
79 SWIFT Ben (SKY) + 28' 51''
80 ISAYCHEV Vladimir (KAT) + 29' 10''
81 DOMAGALSKI Karol (CJR) + 29' 19''
82 DUGGAN Timothy (LIQ) + 29' 31''
83 PASQUALON Andrea (COG) + 29' 57''
84 VAN DEN BERGHE Stijn (OPQ) + 30' 50''
85 VENTOSO Francisco José (MOV) + 32' 12''
86 KOSTYUK Denys (LAM) + 32' 25''
87 GESCHKE Simon (ARG) + 33' 09''
88 TIRALONGO Paolo (AST) + 33' 34''
89 ROCCHETTI Federico (UNA) + 33' 37''
90 VEUCHELEN Frederik (VCD) + 33' 54''
91 DE LA CRUZ MELGAREJO David (CJR) + 33' 54''
92 NOVAL GONZALEZ Benjamin (STB) + 34' 27''
93 COLBRELLI Sonny (COG) + 34' 47''
94 MARYCZ Jarosław (STB) + 36' 12''
95 NAVARDAUSKAS Ramunas (GRS) + 36' 27''
96 VAN DER SANDE Tosh (LTB) + 36' 29''
97 LINDEMAN Bert Jan (VCD) + 36' 54''
98 BOSISIO Gabriele (UNA) + 37' 34''
99 OROZ Juan Jose (EUS) + 37' 45''
100 DOCKX Gert (LTB) + 39' 57''
101 KELDERMAN Wilco (RAB) + 39' 57''
102 TEKLEHAIMANOT Daniel (OGE) + 40' 12''
103 TOSATTO Matteo (STB) + 41' 38''
104 CANOLA Marco (COG) + 41' 46''
105 BERDOS Oleg (UNA) + 41' 55''
106 BODNAR Maciej (LIQ) + 41' 58''
107 WALCZAK Damian (POL) + 42' 53''
108 BODNAR Łukasz (POL) + 42' 55''
109 KRISTOFF Alexander (KAT) + 43' 56''
110 CACCIA Diego (FAR) + 44' 48''
111 KEIZER Martijn (VCD) + 45' 32''
112 DELAGE Mickael (FDJ) + 45' 47''
113 MARANGONI Alan (LIQ) + 47' 15''
114 KRIVTSOV Dmytro (LAM) + 47' 36''
115 DAMUSEAU Thomas (ARG) + 49' 26''
116 SANZ UNZUE Enrique (MOV) + 50' 04''
117 MATYSIAK Bartłomiej (POL) + 50' 11''
118 POSTHUMA Joost (RNT) + 52' 36''
119 VIVIANI Elia (LIQ) + 52' 40''
120 GUARNIERI Jacopo (AST) + 52' 45''
121 BENNATI Daniele (RNT) + 53' 12''
122 KROUPIS Aidis (OGE) + 53' 54''
123 KING Edward (LIQ) + 54' 06''
124 BONNET William (FDJ) + 55' 12''
125 HAEDO Lucas Sebastian (STB) + 55' 43''
126 IGNATYEV Mikhail (KAT) + 56' 34''
127 PORSEV Alexander (KAT) + 56' 46''
128 VANENDERT Denis (LTB) + 58' 43''
129 DOCHER Mitchell (OGE) + 01h 00' 06''
130 ANDONOV PETROV Danail (CJR) + 01h 01' 43''
131 FAVILLI Elia (FAR) + 01h 01' 47''
132 BELLETTI Manuel (ALM) + 01h 01' 47''
133 GRAZIATO Massimo (LAM) + 01h 04' 31''
134 WAGNER Robert (RNT) + 01h 05' 27''
135 SINKELDAM Ramon (ARG) + 01h 05' 49''
136 HOWARD Leigh (OGE) + 01h 05' 56''
137 SLAGTER Tom Jelt (RAB) + 01h 05' 58''
138 SELLIG Rudiger (KAT) + 01h 06' 26''
139 KIENDYŚ Tomasz (POL) + 01h 06' 43''
140 GAZVODA Gregor (ALM) + 01h 09' 48''
141 DE BACKER Bert (ARG) + 01h 10' 05''
142 MOL Wouter (VCD) + 01h 10' 41''
143 CARDOSO Manuel (CJR) + 01h 11' 19''
144 KLUGE Roger (ARG) + 01h 12' 09''
145 KUREK Adrian (UNA) + 01h 14' 29''
146 BAGGIO Filippo (UNA) + 01h 14' 59''
147 MIYAZAWA Takashi (STB) + 01h 14' 59''
148 ROLLIN Dominique (FDJ) + 01h 19' 36''
149 MOURIS Jens (OGE) + 01h 21' 30''
150 FORTIN Filippo (TT1) + 01h 27' 14''
151 DEMARE Arnaud (FDJ) + 01h 29' 08''
152 BOS Theo (RAB) + 01h 33' 22''
153 VERSCHOOR Maarten (TT1) + 01h 35' 43''
154 CASPER Jimmy (ALM) + 02h 03' 37''
2 KWIATKOWSKI Michał (OPQ) + 00' 05''
3 HENAO MONTOYA Sergio Luis (SKY) + 00' 16''
4 KOLOBNEV Alexander (KAT) + 00' 25''
5 GERDEMANN Linus (RNT) + 00' 28''
6 NOCENTINI Rinaldo (ALM) + 00' 29''
7 IZAGUIRRE INSAUSTI Ion (EUS) + 00' 29''
8 MACHADO Tiago (RNT) + 00' 29''
9 GENIEZ Alexandre (ARG) + 00' 29''
10 URAN Rigoberto (SKY) + 00' 29''
11 MORENO BAZAN Javier (MOV) + 00' 29''
12 BARDET Romain (ALM) + 00' 39''
13 GUSTOV Volodymir (STB) + 00' 39''
14 PIRES Bruno (STB) + 00' 47''
15 MORI Manuele (LAM) + 01' 05''
16 LE MEVEL Christophe (GRS) + 01' 35''
17 PARDILLA Sergio (MOV) + 01' 36''
18 VANAVERMAET Greg (BMC) + 01' 38''
19 LAGUTIN Sergey (VCD) + 02' 00''
20 WEGMANN Fabian (GRS) + 02' 05''
21 GOŁAŚ Michał (OPQ) + 02' 09''
22 BAKELANTS Jan (RNT) + 02' 18''
23 BAZAYEV Assan (AST) + 02' 25''
24 NIEMIEC Przemysław (LAM) + 02' 57''
25 CAPECCHI Eros (LIQ) + 03' 07''
26 KOCJAN Jure (TT1) + 03' 13''
27 BAUER Jack (GRS) + 03' 22''
28 VEIKKANEN Jussi (FDJ) + 04' 11''
29 ANTON HERNANDEZ Igor (EUS) + 04' 14''
30 MARTENS Paul (RAB) + 04' 19''
31 SAMOILAU Branislau (MOV) + 04' 20''
32 RAST Grégory (RNT) + 04' 47''
33 STYBAR Zdenek (OPQ) + 05' 06''
34 STANNARD Ian (SKY) + 05' 51''
35 LIGTHART Pim (VCD) + 07' 05''
36 HUPOND Thierry (ARG) + 07' 09''
37 EL FARES Julien (TT1) + 07' 50''
38 FLORENCIO CABRE Xavier (KAT) + 08' 07''
39 SICARD Romain (EUS) + 08' 10''
40 POZZOVIVO Domenico (COG) + 08' 36''
41 FISCHER Murilo Antonio (GRS) + 09' 32''
42 FAILLI Francesco (FAR) + 09' 35''
43 LEUKEMANS Björn (VCD) + 10' 09''
44 TRENTIN Matteo (OPQ) + 10' 36''
45 NORDHAUG Lars Petter (SKY) + 10' 58''
46 MADRAZO Angel (MOV) + 11' 02''
47 HUZARSKI Bartosz (POL) + 11' 04''
48 SILIN Egor (AST) + 13' 07''
49 DE NEGRI Pierpaolo (FAR) + 13' 21''
50 COURTEILLE Arnaud (FDJ) + 13' 51''
51 MUCELLI Davide (UNA) + 15' 01''
52 PETERSON Thomas (GRS) + 15' 43''
53 BRAVO OIARBIDE Garikoitz (CJR) + 16' 15''
54 MINGUEZ AYALA Miguel (EUS) + 17' 05''
55 LAENGEN Vegard Stake (TT1) + 17' 15''
56 ANACONA GOMEZ Winner Andrew (LAM) + 17' 55''
57 VILA ERRANDONEA Patxi Xabier (UNA) + 18' 13''
58 BALLAN Alessandro (BMC) + 18' 42''
59 BODROGI Laszlo (TT1) + 19' 30''
60 HAUSSLER Heinrich (GRS) + 19' 31''
61 PIRAZZI Stefano (COG) + 20' 08''
62 MARCZYŃSKI Tomasz (VCD) + 20' 45''
63 GAVAZZI Francesco (AST) + 20' 56''
64 TALANSKY Andrew (GRS) + 21' 06''
65 PERGET Mathieu (ALM) + 21' 32''
66 HAYMAN Mathew (SKY) + 21' 57''
67 FLECHA GIANNONI Juan Antonio (SKY) + 22' 22''
68 PINOTTI Marco (BMC) + 22' 24''
69 MODOLO Sacha (COG) + 22' 37''
70 GEORGES Sylvain (ALM) + 23' 03''
71 DEGENKOLB John (ARG) + 23' 25''
72 LOCATELLI Stefano (COG) + 24' 32''
73 RASCH Gabriel (FDJ) + 24' 48''
74 KVACHUK Oleksandr (LAM) + 25' 23''
75 CUSIN Remi (TT1) + 26' 03''
76 BOOM Lars (RAB) + 27' 31''
77 ELMIGER Martin (ALM) + 27' 44''
78 WYSS Danillo (BMC) + 28' 22''
79 SWIFT Ben (SKY) + 28' 51''
80 ISAYCHEV Vladimir (KAT) + 29' 10''
81 DOMAGALSKI Karol (CJR) + 29' 19''
82 DUGGAN Timothy (LIQ) + 29' 31''
83 PASQUALON Andrea (COG) + 29' 57''
84 VAN DEN BERGHE Stijn (OPQ) + 30' 50''
85 VENTOSO Francisco José (MOV) + 32' 12''
86 KOSTYUK Denys (LAM) + 32' 25''
87 GESCHKE Simon (ARG) + 33' 09''
88 TIRALONGO Paolo (AST) + 33' 34''
89 ROCCHETTI Federico (UNA) + 33' 37''
90 VEUCHELEN Frederik (VCD) + 33' 54''
91 DE LA CRUZ MELGAREJO David (CJR) + 33' 54''
92 NOVAL GONZALEZ Benjamin (STB) + 34' 27''
93 COLBRELLI Sonny (COG) + 34' 47''
94 MARYCZ Jarosław (STB) + 36' 12''
95 NAVARDAUSKAS Ramunas (GRS) + 36' 27''
96 VAN DER SANDE Tosh (LTB) + 36' 29''
97 LINDEMAN Bert Jan (VCD) + 36' 54''
98 BOSISIO Gabriele (UNA) + 37' 34''
99 OROZ Juan Jose (EUS) + 37' 45''
100 DOCKX Gert (LTB) + 39' 57''
101 KELDERMAN Wilco (RAB) + 39' 57''
102 TEKLEHAIMANOT Daniel (OGE) + 40' 12''
103 TOSATTO Matteo (STB) + 41' 38''
104 CANOLA Marco (COG) + 41' 46''
105 BERDOS Oleg (UNA) + 41' 55''
106 BODNAR Maciej (LIQ) + 41' 58''
107 WALCZAK Damian (POL) + 42' 53''
108 BODNAR Łukasz (POL) + 42' 55''
109 KRISTOFF Alexander (KAT) + 43' 56''
110 CACCIA Diego (FAR) + 44' 48''
111 KEIZER Martijn (VCD) + 45' 32''
112 DELAGE Mickael (FDJ) + 45' 47''
113 MARANGONI Alan (LIQ) + 47' 15''
114 KRIVTSOV Dmytro (LAM) + 47' 36''
115 DAMUSEAU Thomas (ARG) + 49' 26''
116 SANZ UNZUE Enrique (MOV) + 50' 04''
117 MATYSIAK Bartłomiej (POL) + 50' 11''
118 POSTHUMA Joost (RNT) + 52' 36''
119 VIVIANI Elia (LIQ) + 52' 40''
120 GUARNIERI Jacopo (AST) + 52' 45''
121 BENNATI Daniele (RNT) + 53' 12''
122 KROUPIS Aidis (OGE) + 53' 54''
123 KING Edward (LIQ) + 54' 06''
124 BONNET William (FDJ) + 55' 12''
125 HAEDO Lucas Sebastian (STB) + 55' 43''
126 IGNATYEV Mikhail (KAT) + 56' 34''
127 PORSEV Alexander (KAT) + 56' 46''
128 VANENDERT Denis (LTB) + 58' 43''
129 DOCHER Mitchell (OGE) + 01h 00' 06''
130 ANDONOV PETROV Danail (CJR) + 01h 01' 43''
131 FAVILLI Elia (FAR) + 01h 01' 47''
132 BELLETTI Manuel (ALM) + 01h 01' 47''
133 GRAZIATO Massimo (LAM) + 01h 04' 31''
134 WAGNER Robert (RNT) + 01h 05' 27''
135 SINKELDAM Ramon (ARG) + 01h 05' 49''
136 HOWARD Leigh (OGE) + 01h 05' 56''
137 SLAGTER Tom Jelt (RAB) + 01h 05' 58''
138 SELLIG Rudiger (KAT) + 01h 06' 26''
139 KIENDYŚ Tomasz (POL) + 01h 06' 43''
140 GAZVODA Gregor (ALM) + 01h 09' 48''
141 DE BACKER Bert (ARG) + 01h 10' 05''
142 MOL Wouter (VCD) + 01h 10' 41''
143 CARDOSO Manuel (CJR) + 01h 11' 19''
144 KLUGE Roger (ARG) + 01h 12' 09''
145 KUREK Adrian (UNA) + 01h 14' 29''
146 BAGGIO Filippo (UNA) + 01h 14' 59''
147 MIYAZAWA Takashi (STB) + 01h 14' 59''
148 ROLLIN Dominique (FDJ) + 01h 19' 36''
149 MOURIS Jens (OGE) + 01h 21' 30''
150 FORTIN Filippo (TT1) + 01h 27' 14''
151 DEMARE Arnaud (FDJ) + 01h 29' 08''
152 BOS Theo (RAB) + 01h 33' 22''
153 VERSCHOOR Maarten (TT1) + 01h 35' 43''
154 CASPER Jimmy (ALM) + 02h 03' 37''
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.