Santos Tour Down Under 2013. január 20- 27.
People's Choice Classic
2013. január 20. vasárnap
Eats End, Adelaide
51 km
(a verseny kísérőrendezvénye, nem számít az összetettbe)
1. szakasz
2013. január 22. kedd
Prospect - Lobethal
135 km
2. szakasz
2013. január 23. szerda
Mount Barker - Rostrevor
116.5 km
3. szakasz
2013. január 24. csütörtök
Unley - Stirling
139 km
4. szakasz
2013. január 25. péntek
Modbury - Tanunda
126.5 km
5. szakasz
2013. január 26. szombat
McLaren Vale - Old Willunga Hill
151.5 km
6. szakasz
2013. január 27. vasárnap
Adelaide
90 km
Post Top Ad
2013. január 12., szombat
Tour Down Under 2013 - útvonal
Tags
# profil
# szakaszok
# tour down under
# tourdownunder2013
# útvonal
About ninaivanovna
útvonal
Labels:
profil,
szakaszok,
tour down under,
tourdownunder2013,
útvonal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.